Yeni kurulmakta olan bir GSM şirketinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yazılacak olan program için veri tabanı hazırlanacaktır.

 Şirketin genel yapısı ve yapılacak işler ise şöyledir; Şirket ilk olarak bölge bayilikleri kuracaktır. Bu bölge bayiliklerine bağlı olaraktan alt bayilikler verilecektir. Hem bölge bayiliği hem de buna bağlı alt bayilikler için kişilerden Ad ve Soyad, adres, il, telefon, fax, firma ismi bilgileri alınacaktır. Bundan sonra şirket abonelerini kabul etmeye başlayacaktır. 

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL