MS PROJECT 2003
Proje takviminin ayarlanabilmesi için TOOLS menüsü tıklanır CHANGE WORKING TIME ( Çalışma Zamanı Değiştir) seçilerek iletişim kutusu açılır.
Takvim başlangıçta hafta içi 5 gün sabah 08:00–12:00 ve 13:00–17:00 günlük 8 saat çalışma zamanı, hafta sonu da 2 gün tatil olarak ayarlanmıştır. Ekranın sağ tarafındaki hücrelerde günlük çalışma saatleri tanımlanmıştır çalışma saatlerinde yapılması gereken değişiklikler bu hücrelerden yapılabilir. Herhangi bir çalışılan gün işaretlenip NONWORKING TIME (Çalışma Dışı Zaman) seçeneğini işaretlenerek o gün tatil olarak tanımlanmış olur. Aynı şekilde tersi bir durum için ise çalışılmayan bir gün seçilip NONDEFAULT WORKING TIME (Varsayılan Dışı Çalışma Zamanı) seçeneğini işaretlenerek çalışılan bir gün olarak tanımlanabilir.

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL