Microsoft Project’in Temelleri
Bir proje dosyası açmak: File open iletişim kutusunu görüntülemek için Standart araç çubuğundan Open düğmesine tıkladıktan sonra projenin adına çift tıklamak gerekir. Bu işlem File menüsünden Open komutuyla da yapılır.
Yeni bir proje dosyası kaydetmek:File save iletişim kutusunu görüntülemek için Standart araç çubuğundan Save düğmesine tıklamak gerekir. Bu işlem File menüsünden Save ile de yapılır.
Bir dosyayı yeni bir adla kaydetmek ve kapatmak: File menüsünden Save as komutuyla çıkan iletişim kutusuna vermek istediğiniz ismi yazarak OK’e basmanız yeterlidir. File menüsünden Close komutu ile kapatabilirsiniz.

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL