Üretim sektöründeki uluslararası rekabetten ötürü firmalar, ürünlerini daha gelişmiş teknoloji ve süreçlerle üretmeyi seçmişler ve otomasyona geçmişlerdir. Günümüzün ekonomik alandaki savaşında organizasyonların ellerindeki en güçlü silah yeni teknik ve süreçlerdir.
Üretim fonksiyonu zamanla bir rekabet unsuruna dönüşmüş ve bu dönüşüm organizasyonların kendilerini oldukça değişmiş bir üretim ortamında bulmalarına neden olmuştur. Sürekli değişime ayak uydurmak zorunda kalan yönetim, esneklik, azaltılmış ürün üretim ve pazara sürüm zamanını sağlayabilmek için önemini yitiren kitle üretim stratejisini terk edip, yeni stratejiler geliştirmeye yönelmiştir.
Bu çalışmada firmaların hayatta kalabilmek için uyguladıkları ve kullandıkları ve / veya uygulamak ve kullanmak zorunda oldukları üretim yönetimi felsefeleri ve üretim teknolojilerinden bahsedilecektir.

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL