Bu formda, işin akış yapısı detaylandırılmıştır. Belirli işaretlerin –anlamlarına uygun şekilde-  altındaki sütunlara, işlem sırasında yapılıp yapılmadığına dair işaret konur . İşin  tanımı kısmına kısa bir açıklamadan sonra kaç kez tekrarlandığı ayrı bir kolona yazılır.  Kaç metre yi ne kadar zamanda aldığı da belirtilir. Tablonun en   alt kısmındaki toplam bölümüne de ait olduğu sütunun toplam değerleri yazılır.

İşlem ile ilgili detaylar formun baş kısmında verilmektedir.

Karşılaştırmalar sırasında toplam satırının değerleri bize kolaylık sağlayacaktır. Form istenilen miktarda  uzun tutulabilir. 

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL