Yönetimin üretim maliyetlerini kesmek için yer aramak zorunda oldukları ekonomik sıkıntı zamanlarında, kolektif gözlerinin çoğunun kalite organizasyonunun üzerine gelmesi kaçınılmazdır. Tabii iyi bir nedenle kalite organizasyonu satılacak herhangi bir şey üretmez, doğrudan kar sorumluluğu yoktur ve karlar üzerinde uzun uzadıya düşünülmüş değişimlerde herhangi bir derecede kesinlikle etkiyi belirleyemez. Sizin kalite organizasyonunuzun maliyet etkili devamlı çalışmaları sizin kalite insanlarınız arasında kar bilincini başlatacağı gibi kaliteyi etkileyen kararların alınması hakkındaki cevapları da verecektir.

Kalite maliyetleri üç grupta kategorize edilmişlerdir: Önlem maliyetleri, Belirleme Maliyetleri ve Hata Maliyetleri. Maliyet etkili kalite çalışmasının anlamlı olabilmesi için devamdaki açıklamaların kullanılan bilgiye uygulanması gerekir.

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL