AUTOCAD2000’İ KURMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

  1. Kurmaya başlamadan önce yazılım ile birlikte verilen kılavuzun INSTALLING AutoCAD2000 bölümünü okuyunuz.
  2. Windows 95, Wındows 98 veya Wındows Nt 4.0 ile bilgisayarı başlat. Eğer çalışan uygulamalar mevcut ise, herhangi bir açık uygulamaları kapat. Önemli! Lütfen, AutoCAD2000’i kurmadan önce bütün Anti-Virüs yazılımını etkisiz hale getiriniz.
    Internet kullanılabilirlik seçeneği ve diğer AutoCAD parçalarını kurmak için yönetimle ilgili ayrıcalıklara sahip olmalısınız. Aynı zamanda, siz sisteminizde Internet Kullanılabilirlik seçeneğini kurmak için Windows NT 4.0 kurulumunu en azından servise yedeklettirmelisiniz. Eğer AutoCAD2000’nin sınırlandırılmış versiyonunu kuruyorsanız, AutoCAD2000 Internet kullanılabilirliğini kurmadan önce sisteminizde Microsoft Internet Kaşifi 4.0’ın sınırlandırılmış versiyonu (MSIE 4.0 )’ı kurmanız tavsiye edilir.

Sitemizde bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar internetten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, hiçbir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Yasalara göre “Uyar Kaldır” prensibini benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda 3(üç) gün içerisinde sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM MAIL